Tłumaczenie mandatu

Tłumaczenie mandatu
Chcesz zamówić tłumaczenie? Zapytaj o najbliższy termin:
+48 604 132 077
Mandat jest to uproszczony tryb nakładania kary grzywny lub wykroczenia. Dość często zdarza się, że podczas podróży zagranicznej przez przypadek złamiemy obowiązujące w danym kraju przepisy, dlatego też wprowadziłem usługę tłumaczenia mandatów z języka niemieckiego. Zwykle wysokość mandatu w Niemczech wynosi od 10 EURO (złamanie zakazu postoju) do 475 EURO (przekroczenie dopuszczlanej prędkości o 70 km/h).

KONTAKT Z TŁUMACZEM

Tłumaczenie z języka niemieckiego mandatów wykonuję zwykle w 24h. Chcesz zamówić tłumaczenie? Skontaktuj się bezpośrednio z tłumaczem przysięgłym.

O mnie Zobacz wszystkie wpisy Moja strona

Halina Ozimińska

Jestem tłumaczem wpisanym na listę tłumaczy przysięgłych pod nr TP/2642/05, należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Czynnie wykonuję tłumaczenia przysięgłe, zwykłe oraz ustne dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz biur tłumaczeń z Częstochowy.


Warning: First parameter must either be an object or the name of an existing class in /wp-content/plugins/wp-optimize/minify/class-wp-optimize-minify-front-end.php on line 1037